מעמד לקאפה

מעמד לקאפה דו צדדי דגם מודולאר

קרא עוד...

מעמד בולט ומעוצב המשלב פרסום איכותי עם יכולת ניידות.
תוכלו לקחת לכל מקום או אירוע בו אתם מציגים. המעמד קל לפתיחה והצבה בחנויות, במוסדות ציבור ובכנסים. לאחר השימוש, המעמד קל גם לקיפול.
תיק הנשיאה המצורף למעמד, מקל על ניידות המוצר והשמירה עליו. העובדה שהמעמד הינו דו צדדי, מאפשרת לקהל הלקוחות להיות חשופים לפרסום שלכם מכל כיוון צפייה.
המעמד עשוי מחומרים איכותיים וישמש אתכם לכל צורך פרסומי, אם זה בחנות רחוב, בחנות בקניון, בתערוכה, במפגש עסקי או בהרצאה.
ניתן להזמין מעמד ללא קאפה או בתוספת הדפסה על קאפה על פי בחירתכם. ההדפסה איכותית וביחד עם המעמד מתקבל מוצר שיווקי מרשים ואפקטיבי.

קרא עוד...

קרא עוד...

קאפה + רגלית אחורית דגם : Escort

קרא עוד...


קאפה הנתמכת על ידי רגלית אחורית למסר חד צדדי. המוצר מעוצב, איכותי ויציב להצבה בכל מקום שתבחרו וכך תזכו לפרסום בולט ומקצועי. אידיאלי להרצאות, להצבה בכניסה לחנות בקניון או ברחוב, לתערוכה, או לכל מטרה שתבחרו. ניתן לשלב הדפסה על קאפה עם חיתוך צורני ובמגוון אפשרויות על מנת לאפשר גמישות במסר השיווקי לפי צורכי העסק. ההדפסה נעשת באיכות פוטו בכל כמות וגודל.

קרא עוד...קרא עוד...

קרא עוד...

מעמד רצפתי לקאפה דגם : Visual Up 2

קרא עוד...

מעמד דקורטיבי לקאפה על עמוד גבוה קל להצבה, חזק ואיכותי היוצר מראה מעוצב ובולט. ניתן להציב מעמד זה בחנויות, בכנסים או בכל מקום שתבחרו. דרך יעילה לפרסום ארוך טווח או מתחלף להפצה של מסרים. לבחירתכם, הזמנת המעמד אפשרית בנפרד או ביחד עם קאפה מודפסת. לאחר מכן, ההצבה במקום הפרסום המבוקש היא נוחה ואפקטיבית מאוד.

קרא עוד...

קרא עוד...

מעמד לקאפה/נייר מגנטי 75*190 ס"מ

קרא עוד...

מעמדים לקאפה / מסר מגנטי דגם ROYAL
מעמדים לקאפה דגם ROYAL הינם מעמדי פרסום דו צדדים היעילים והנפוצים ביותר לנקודות מכירה (חנויות, קניונים, אולמות תצוגה, תערוכות, כנסים, בתי מלון ועוד...)
החלפת המסר בקלות מירבית ללא צורך בכלים, ידע טכני או כוח פיזי.
הוצאת המסר - באמצעות דחיפה ידנית בגב הסמר
הכנסת המסר - באמצעות מיקום המסר בתוך המסגרת   ROYAL STAND 75X190

קרא עוד...

קרא עוד...

מעמד רצפתי לפרסום 60X160 ס"מ

קרא עוד...

ROYAL STAND 60X160
מעמד מגנטי מדגם רויאל, הינו מעמד איכותי ומרשים. מיועד לפרסום דו-צדדי ובכך מאפשר חשיפה מקסימלית למסר שלכם. המעמד מיועד לנקודות מכירה בחנויות בקניון או ברחוב כמו גם לתערוכות, כנסים, בתי מלון ועוד. תוכלו להציב אותו בקלות ובנוחות ללא צורך בכלים או ידע טכני. ניתן לרכוש את המעמד בצירוף הקאפה או בנפרד. מוצר פרסומי עם נוכחות בולטת .

קרא עוד...

קרא עוד...

מעמד לקאפה שטוח רוחב 100ס"מ

קרא עוד...

Visual Flat 4
מעמד לקאפה שטוח ורחב במיוחד. שימוש בדגם זה, יאפשר לכם מקסימום שטח פרסום ומקסימום חשיפה. ההצבה של המעמד והחלפת המסר הפרסומי נעשים בקלות ובמהירות ללא צורך בידע או בכלים. בנוסף להיותו דקורטיבי ומרשים, המעמד חזק מאוד ויציב כך שתוכלו להשתמש בו גם בנקודות מכירה, אולם תצוגה , כנס ועוד. תוכלו להשתמש במעמד זה ולהנות ממוצר איכותי ואפקטיבי.

קרא עוד...

קרא עוד...

מעמד לקאפה רצפתי רוחב 80ס"מ

קרא עוד...

Visual Flat 3
מעמד המוצב על גבי הרצפה ומהווה פרסום מרשים ואיכותי עבור המסר שלכם.  ניתן להחליף את הקאפה בנוחות ללא ידע מוקדם או כלי עבודה. קלות ההחלפה מאפשרת לכם לעדכן את המסר הפרסומי באופן תדיר ובכך לשמור על אפקטיביות גבוהה. על מנת שתוכלו לקבל את המוצר הטוב ביותר, אנו מציעים גם הדפסה באיכות פוטו ובאספקה מהירה. המעמד יציב וחזק ומשדר רצינות ומקצועיות. המעמד הינו ברוחב של 80 ס"מ. לבחירתכם, קיימים דגמים נוספים בעלי איכות זהה וברוחב שונה בהתאם לצורך.

קרא עוד...

קרא עוד...

מעמד רצפתי לקאפה רוחב 60 ס"מ

קרא עוד...


Visual Flat 2
מעמד רצפתי יציב ואיכותי. מאפשר פרסום חשיפה מקסימאלית לקהל הלקוחות. מחברים למעמד את הקאפה המעוצבת עם המסר שלכם, והפרסום מוכן. המעמד הינו חזק, מרשים, מעוצב ומתאים לכל מטרה: כנס, הרצאה, חנות או תערוכה. תבחרו את המיקום, תוסיפו את המסר ותבלטו בשטח. מעמד זה הינו ברוחב של 60 ס"מ, ניתן להשיג דגם זה גם במידות שונות, על פי הצורך.

קרא עוד...

קרא עוד...

מתקן רצפתי לקאפה רוחב 30 ס"מ

קרא עוד...

Visual Flat 1
מתקן מעוצב ואיכותי במיוחד. מתאים לקאפות ברוחב של 30 ס"מ, בהתאם לעיצוב הפרסום שלכם. היציבות והחוזק של המתקן הרצפתי, מאפשרים להציב אותו בכל מקום שתבחרו בין אם אתם רוצים להציב מסר שיווקי במוסד ציבורי, בחנות או באירוע, בכל מקום המתקן ישמש אתכם בצורה אפקטיבית ומרשימה. ללא כלים או ידע מוקדם, תוכלו להחליף בדקות את הקאפה ובכך להישאר תמיד עם מסר עדכני.

קרא עוד...

קרא עוד...

צרו עמנו קשר

Please type your full name.

Invalid Input

Invalid Input

Invalid Input

Invalid Input

Invalid Input

Invalid Input

התקשרו עכשיו ! 
משרד: 077-5490535
נייד : 050-8870860
נייד : 050-2233505