שילוט פנים

CLICKSIGN

לחץ לצפיה

פתרון שילוט משרד מהיר ויעיל סדרת: CLICK SIGN. שילוט דקורטיבי יעיל ומהיר העשוי מפלסטיק איכותי בעיצוב חדשני. צבעי מסגרת אופציונאליים: לבן, אפור, כחול-כהה, אדום. מקנה למשתמש אפשרות להחליף את המסר ללא צורך בכלים או בהדרכה תוך שניות בודדות בלבד ע"י מנגנון פתיחה וסגירה ידנית מהירה של הפאנל האקרילי הקדמי ב"קליק". מקנה למשתמש להדפיס את המסר בעצמו בכל מדפסת ביתית או משרדית באמצעות תוכנה הניתנת להורדה ללא עלות מאתר החברה. חיבור השלט לקיר יכול להתבצע בשתי שיטות: חיבור בדבק או חיבור בברגים. "קיט" חיבור ברגים מסופק עם כל שלט למשרדים.

לחץ לצפיהלחץ לצפיה

לחץ לצפיה

Crystal Sign

לחץ לצפיה

פתרון שילוט למשרדים מהיר ויעיל סדרת: CLICK SIGN. שילוט דקורטיבי יעיל ומהיר העשוי מפלסטיק איכותי בעיצוב חדשני. צבעי מסגרת אופציונאליים: לבן, אפור, כחול-כהה, אדום. מקנה למשתמש אפשרות להחליף את השלט במשרד ללא צורך בכלים או בהדרכה תוך שניות בודדות בלבד ע"י מנגנון פתיחה וסגירה ידנית מהירה של הפאנל האקרילי הקדמי ב"קליק". מקנה למשתמש להדפיס את המסר בעצמו בכל מדפסת ביתית או משרדית באמצעות תוכנה הניתנת להורדה ללא עלות מאתר החברה. חיבור השלט לקיר יכול להתבצע בשתי שיטות: חיבור בדבק או חיבור בברגים. "קיט" חיבור ברגים מסופק עם כל שלט.

לחץ לצפיהלחץ לצפיה

לחץ לצפיה

Info Sign

לחץ לצפיה

שילוט משרדים וחדרים סדרת: INFO SIGN. שילוט דקורטיבי בעיצוב חדשני לשילוט משרדים וחדרים. השלט עשוי מאלומיניום איכותי ומסופק ב-9 גדלים שונים המאפשרים שימוש אידיאלי למגוון יישומים רחב. מקנה למשתמש אפשרות להחליף את המסר ללא צורך בכלים או בהדרכה בתוך שניות בודדות בלבד ע"י פתיחה וסגירה ידנית מהירה, שני מכסה הפלסטיק העליון הסוגר וממקם את הכיסוי האקרילי הקדמי והשילוט. מקנה למשתמש להדפיס את המסר בעצמו בכל מדפסת ביתית או משרדית באמצעות תוכנה הניתנת להורדה ללא עלות מאתר חברת DURABLE. קיבוע השלט לקיר מתבצע ע"י חיבור השלט בסט ברגים ודיבלים המסופקים עם כל שלט כ"קיט" התקנה הכלול במחיר.

לחץ לצפיהלחץ לצפיה

לחץ לצפיהלחץ לצפיה

צרו עמנו קשר

Please type your full name.

Invalid Input

Invalid Input

Invalid Input

Invalid Input

Invalid Input

Invalid Input

התקשרו עכשיו ! 
משרד: 077-5490535
נייד : 050-8870860
נייד : 050-2233505