מתקני תצוגה

מתקני תצוגה הם כלי שיווקי שנמצא יעיל מאוד, המשמש להעברת מידע בכנסים, תערוכות ובכניסות לבניינים. הנוחות בסוג של מודעת ענק, שצדה את העין ומושכת אל המקום עוברים ושבים, תוך כדי שניתן להזיז את המתקן ממקום למקום, הופכת את מתקני התצוגה לכלי פרסומי יעיל ונוח. איך בוחרים מתקני תצוגה ?

דגשים לבחירת מתקני תצוגה

מתקן תצוגה רצפתימתקן תצוגה הינו מתקן של בד עמיד או נייר סינתטי מתוח שעליו הדפס דיגיטלי . הבד המתוח מחובר למעמד ומציג את המסר שעליו בצורה ברורה. המתקן מתקפל וניתן לנייד אותו ממקום למקום בהתאם לכיוון החשיפה הרצוי שלו. מטרת המתקן היא להציג כרזה שיווקית בגדלים שונים על ידי הדפסת מסר שיצוד את העין של העוברים ושבים. התהליך לבחירת מתקן שיהיה אופטימלי להעברת המסר, כולל מספר קריטריונים לפיהם יש להתאים את המתקן. הדבר הראשון הוא לבחור גודל מתאים. לרוב מזמינים מתקן שיהיה בגובה 2 מטר, כדי שהכרזה תהיה בגובה העיניים של מי שאמור לקלוט את המסר אך עדיין תהיה לה נוכחות בולטת. ניתן להזמין ברוחב וגובה משתנים בהתאם לצרכים השיווקיים שהמתקן אמור לספק. קיימים סוגים שונים של מתקני תצוגה. מתקנים ידניים או חשמליים, מתקנים שאמורים להיות מוצגים בעמידה או שולחניים, מתקנים דו צדדיים ועוד מגוון שלם של מתקנים. נהוג להזמין את מתקני התצוגה בבתי דפוס. חשוב לשים לב לעיצוב הגראפי שאותו בית דפוס מציע ולהתרשם מדוגמאות למתקנים דומים. איכות הדפוס היא חשובה מאוד לצורת העברת המסר. כאן חשוב לא להתפשר על בד זול, אלא להשקיע בבד חזק מבריק כדי לשדר איכות ותשומת לב. הכנת המתקן לא אמורה להיארך הרבה זמן, היא תלויה בעיקר בעבודתו של המעצב הגראפי. מומלץ להזמין את המתקן כמה ימים לפני שצריכים להציג אותו, כדי שתוכלו לערוך הגהה ושינויים אם צריך ולקבל מוצר מושלם, שיציג את התוכן בצורה ברורה וחזקה.

איך מעבירים מסר שיווקי נכון על מתקן תצוגה?

כדי להשיג את המטרה של הנחת הכרזה , יש לחשוב איזה תוכן או תמונה יצודו את העין של העוברים ושבים כדי שישימו לב למידע המועבר בו. כדי למקד את העוברים ושבים מומלץ להדפיס תמונה אחת במרכז עם כיתוב קצר וקולע. את הצבעים יש להתאים לרוח המקום, ללוגו, אך חשוב לא לעייף את העין. את הפרטים החשובים כמו פרטי ההגעה לחברה המפרסמת או אתר החברה שימו מתחת לכיתוב השיווקי בצורה בולטת.

 

 

לפרטים נוספים ולהזמנה חייגו אלינו:
077-5490535

 

צרו עמנו קשר
שם(*)
Please type your full name.
מייל(*)
Invalid Input
טלפון(*)
Invalid Input
שם חברה
Invalid Input
הודעה (לא חובה)
Invalid Input
רשום אותי כלקוח עסקי ברשימה הכולל 5% הנחה וקבלה של מידע בדואר אלקטרוני
Invalid Input
התקשרו עכשיו ! 
משרד: 077-5490535
נייד : 050-8870860
נייד : 050-2233505